Odpadní voda

Pro odpadní vody neexistují žádné jednotné normy či předpisy. Proto je zde nutné disponovat rozsáhlými praktickými znalostmi a najít pro konkrétní případy jejich specifická řešení. A to je jedna ze silných stránek JMA. Přejít k výrobkům

Odpadní voda

Odpadní voda z domácností či zemědělství neobsahuje stejné látky jako například odpadní voda průmyslová. V potravinářství je složení odpadní vody jiné než v chemickém průmyslu. Vzhledem k tomu, že neexistuje standard, který by odpadní vodu jakkoli klasifikoval, hrají zde důležitou úlohu speciální armatury a odborné znalosti. A zde je právě síla VAG. Již více než 130 let nabízíme ucelenou škálu armatur pro odpadní vodu a nadále ji rozvíjíme. Projektanti, provozovatelé i dodavatelé těží z našeho širokého portfolia a odborných rad. I Vám pomůžeme vybrat vhodné materiály – od materiálu tělesa přes povrchovou ochranu až po těsnění.

VAG Vám nabízí jistotu investice a bezpečnost provozu. Nabízíme antikorozní ochranu proti agresivním chemickým látkám, kyselinám i zásadám. Armatury jsou konstruovány tak, aby plnily požadavky pro odpadní vodu a zajišťovaly bezpečný a spolehlivý provoz po desetiletí dokonce i v těžce znečištěné odpadní vodě. Ani odolnost vůči vysoce abrazivnímu médiu není díky speciální povrchové ochraně problém. Ať už máte jakékoli požadavky – my, jakožto mezinárodní poskytovatel řešení, máme dost široké portfolio standardních výrobků a kapacitu a znalosti pro výrobu armatury přesně na míru Vašim potřebám.

References

Water treatment plant Lichte

A Population of 10,400 people, including the commercial and industrial areas as well as tourism, live in the catchment area of the completed Leibis Dam. To ensure that the quality of the water meets the requirements of drinking water supply and can...

VAG armatury v odpadních vodách

Kvalita armatur určených pro odpadní vodu je zřejmá především v jejich detailech. ZETA® Nožové šoupátko umožňuje výměnu opotřebitelných dílů bez nutnosti demontáže armatury. Deska šoupátka může být vyrobena ze speciálních materiálů jako jsou například duplexové oceli nebo může být těleso šoupátka povrstveno HALARem. Těsnost EROX®plus Vřetenového šoupátka dalece převyšuje požadovanou těsnost podle předepsané normy. Vyrábíme nožová i vřetenová šoupátka jakýchkoli rozměrů podle individuálních požadavků. Ve vyhnívacích nádržích přichází u CEREX® 300 Uzavírací klapky do kontaktu s bioplynem disk z antikorozní oceli. Dohromady s jeho důmyslným ložiskem má klapka extrémně dlouhou životnost.

Přejít k výrobkům

Potřebujete naši pomoc? Velmi rádi Vám pomůžeme!