Průmysl

JMA je jako člen skupiny VAG dlouhodobým partnerem pro různá průmyslová odvětví. Je jedno jestli žádáte spíše levné či vysoce kvalitní řešení pro pitnou vodu, chladicí nebo protipožární systémy. U nás vždy najdete, co hledáte. Přejít k výrobkům

Průmysl

Průmysl je druhým největším spotřebitelem vody na planetě. V mnoha vyspělých zemích vytváří průmyslové podniky až 80% celkové poptávky po vodě. Nejen chemický, ocelářský, důlní nebo papírenský průmysl vyžaduje pro své provozy čistou vodu a její efektivní dodávky. Téměř všechny oblasti průmyslu vyžadují ekonomická a specificky přizpůsobená řešení pro pitnou vodu, chladicí kapaliny, protipožární systémy či odpadní vodu.

VAG je poskytovatelem těchto řešení. Jsme partnerem nejen průmyslových závodů, ale i společností pohybujících se v oblastech projektování, budování infrastruktur a dodávek prostředků. Náš sortiment produktů, služeb, postupů, dokumentů a doby dodávek je ušit na míru nejen pro typické potřeby průmyslu. Jsme vlastníky téměř všech národních a pro průmysl specifických certifikátů a osvědčení, disponujeme odbornými znalostmi a kapacitou pracovní síly, která nám dovoluje provádět údržbu během plánovaných odstávek provozů přesně podle harmonogramu.

References

Testing room at ČKD Blansko

Installed VAG valves Installed VAG RIKO® Plunger Valve ČKD Blansko as The worldwide manufacturer of water turbines has decided to build up the new testing laboratory after the company transformation to ČKD Blansko Engineering with a joint venture of...

VAG armatury v průmyslu

Materiály a konstrukce armatur používaných pro pitnou vodu musí splňovat jiné požadavky než u armatur určených pro deionizovanou a odpadní vodu. CEREX® 300 Uzavírací klapka je vhodná pro použití v různých procesech výroby. SKR Zpětná klapka se šikmým sedlem předchází hlučným rázům a případné destrukci potrubí i s jeho vedením. NOVA Nadzemní hydranty zase pomáhají chránit moderní průmyslové podniky v případě požáru. Díky široké škále výrobků jsme schopni dodat vhodné armatury – a to i v individuálních rozměrech.

Přejít k výrobkům

Potřebujete naši pomoc? Velmi rádi Vám pomůžeme!