Kariéra FAQ

Kariéra FAQs

1. Jak se budu ucházet?

Jsou Vám k dispozici tři možnosti, jak se ucházet o práci v JMA či jiném podniku skupiny VAG. Můžete se u nás přihlásit pomocí našeho online přihlašovacího formuláře, pomocí e-mailu nebo poštou. Při přihlášce pomocí e-mailu Vás prosíme o zaslání Vašich podkladů ve formě souboru aplikace Word nebo ve formátu PDF. 

Vaši příslušnou kontaktní osobu získáte z nabídky práce. Žádosti o místo prosím zasílejte na následující adresu:  
Jihomoravská armaturka spol. s r.o.
Vladimir Knytl
Lipová alej 3087/1
P.O. Box 123      
695 01  Hodonín  
Česká republika

v.knytl@vag-group.com

2. Jaká místa VAG nabízí?

aktuální nabídky práce skupiny VAG

3. Můžu se také ucházet iniciativně?

Ano, pošlete nám Vaše podklady s poznámkou „iniciativní přihláška“.
My zkontrolujeme, jestli přicházíte v úvahu pro vypsanou pozici nebo jestli vidíme nějaké možnosti  uplatnění v budoucnu. V každém případě od nás obdržíte odpovídající zpětné hlášení. Zde Vás ale prosíme o strpení. Tato kontrola trvá ve skutečnosti déle než při přihlášce vztahující se na určitou pozici.   

4. Jaké informace by měly mé podklady žádosti o místo obsahovat?

Vaše podklady žádosti o místo vy měly obsahovat individuální dopis, který zdůrazňuje motiv přihlášky, životopis a vysvědčení. Ve Vaší přihlášce uveďte prosím tyto informace: nejbližší možný termín nástupu nebo výpovědní lhůty, představu o platu a kdo Vás na naši společnost upozornil.  

5. Jak dlouho před možným termínem nástupu bych se měl přihlásit?

Lhůta pro přihlášení neexistuje. U iniciativních přihlášek byste nám měli poslat Vaše podklady dva až tři měsíce před Vaším možným termínem nástupu.  
Jakmile bude pozice obsazena, odpovídající nabídku práce již na naší webové stránce nenajdete.

6. Co se stane s mou přihláškou po jejím příchodu?

Poté co k nám Vaše přihláška přijde, bude elektronicky zaznamenána a zkontrolována, případně Vás telefonicky zkontaktujeme,  abychom vyjasnili první otevřené otázky. Následně bude Vaše přihláška poslána na odborné oddělení. Pokud nezůstanou otevřeny žádné další otázky a Vaše přihláška přijde do úvahy, budete pozváni k prvnímu přijímacímu pohovoru. Pokud nás při něm přesvědčíte, budete následovat druhý pohovor. Další proces výběru je poté závislý na profilu příslušného místa.

 7. Kdy dostanu odpověď na svou přihlášku?

V případě online přihlášky obdržíte automaticky potvrzení o přijetí. 
Kandidáti, kteří k nám zašlou přihlášku poštou, od nás také obdrží v krátké době zprávu emailem. 

Zpravidla trvá zpracování přihlášky cca čtyři týdny. Ve výjimečných případech může tento proces trvat i trochu déle. Prosíme Vás o pochopení. 
  

8. Jak to vypadá se zajištěním mých údajů?

Se všemi údaji, které od Vás VAG obdrží v rámci přihlašovacího procesu, bude zacházeno v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů.
Vaše údaje budou použity vždy důvěrně a výhradně k účelům ucházení se o místo.

9. Jak vypadá fáze zapracování?

Na začátku Vaší činnosti v JMA obdržíte přehled o Vašem novém zaměstnavateli. Poznáte kolegy a kolegyně, obdržíte informace o výrobcích a jejich oblastech použití tak jako o strukturách, procesech a výkonech skupiny VAG.

Vedle tréninku on-the-job se zúčastníte také našeho rozsáhlého programu zapracování, který Vám umožní systematický pohled do veškerých oblastí společnosti.  Navíc jsou Vám k dispozici zkušení spolupracovníci z odborné oblasti. 

10. Jaké možnosti rozvoje mám v JMA?

Informace k personálnímu rozvoji v JMA

Adresa

Jihomoravská armaturka
spol. s r.o.
Lipová alej 3087/1
69501 Hodonín
Czech Republic
+420 518 318 111 Napsat e-mail