VAG jako zaměstnavatel

VAG jako zaměstnavatel

Kvalifikovaní a zodpovědní pracovníci garantují denně úspěch naší společnosti.  

Víme, že angažmá a inovativní síla potřebují odpovídající prostředí, aby se mohly optimálně rozvíjet. Proto v VAG nacházíte prostor a organizační struktury, které Vás při Vaší každodenní práci podporují myslet dále, přebírat  odpovědnost a přinášet nápady.

Jako tým jsme silní. U nás nejste žádný osamělý bojovník. Požadujeme a podporujeme partnerskou a meze jednotlivce přesahující spolupráci.

Abychom vyhověli nárokům našich  zákazníků na výkon a kvalitu, neinvestujeme soustavně pouze do výzkumu a vývoje, ale stejně tak do  optimalizace výrobních procesů a v neposlední řadě i do vzdělávání a školení našich pracovníků. 

Dnešní trh požaduje vedle zkušeností a dovednosti také flexibilitu a rychlé způsoby rozhodování. Jako středně velká společnost nabízíme plochou hierarchii a otevřenou komunikaci.

Personální rozvoj

Efektivní struktury a postupy jsou pouze jedním z předpokladů pro úspěšný rozvoj společnosti. K realizaci našich firemních cílů potřebujeme především angažované a kvalifikované spolupracovnice a spolupracovníky. K tomu, abyste mohli být optimálním přínosem a mohli rozšiřovat své odborné a metodické kompetence, Vám nabízíme rozsáhlý program školení. Tento program se odvíjí na čtyřech pilířích. Teprve komplexní souhra těchto čtyř pilířů zajišťuje úplné vzdělávání. 

První pilíř zaručuje intenzivní všeobecné zapracování a zajišťuje tím systematickou integraci do společnosti. Zde platí motto "od kolegů pro kolegy" – člověk se učí jeden od druhého. Navíc se seznámíte s oblastmi přesahujícími úseky  a pole působnosti Vás,  nových kolegů. 

Druhý pilíř vzdělávání zahrnuje  funkční kvalifikaci. Na základě cíleného vyvažování požadované a skutečné kvalifikace jsou pravidelně prováděna standardní školení vztahující se na jednotlivá oddělení a pracoviště. Také zde u nás platí: žádný plošný princip, ale zaměření na Vaše zcela individuální potřeby. 

Třetí pilíř sleduje "individuální kvalifikaci" každého spolupracovníka. Jde o speciální potřeby kvalifikace. Vztahují se na zvláštní, funkční potřeby, které vznikají například v souvislosti s technickými novinkami.

Čtvrtý pilíř Vám dává možnost  školit se "po práci" a  upřednostňuje Vaši vlastní iniciativu v osobním a soukromém vzdělávání. VAG Vás při tom také podporuje.

 

Adresa

VAG s.r.o.
Lipová alej 3087/1
69501 Hodonín
Česká republika
+420 518 318 111 Napsat e-mail