Názory zákazníků

Co napsali o JMA

CAMPRI, spol. s r.o.

Ako dlhodobý odberateľ vodárenských armatúr spoločnosti JMA oceňujeme najmä ochotu nachádzať spoločné riešenia, aj v individuálnych prípadoch. Vieme, kde hľadať dôvody vyššej cenovej hladiny – tá sa premieta vo vysokej kvalite armatúr, v 100% kompletnosti dodávok a v technickom poradenstve na vysokej úrovni. (…)

Enviroline, s.r.o., Košice

So spolocnostou spolupracujeme uz 10 rokov a za vzajomnej spoluprace sme spracovali uz mnoho projektov k spokojnosti objednavatelov. Mame doveru v JMA. Vdaka technicky narocnym projektom sme sa presvedcili, ze JMA je kompetentna spolocnost v rieseni problemov. Dodavky od spolocnosti JMA boly bezproblemove.

Jiří Tomek

Veškeré odebrané armatury na stavbu přeložky vododovního řadu (…) byly dodány krátkém čase, dobré kvalitě, za příznivou cenu a se špičkovou technickou podporou. Těsíme se na další spolupráci.

HECKL s.r.o.

JMA je firma s více než 130 letou tradicí. Od roku 1989 se v armaturce mnoho změnilo. Byla postavena moderní slévárna, na obrábění odlitků jsou používány CNC obráběcí stroje, jsou provozovány barvící linky na těžkou protikorozní ochranu povrstvením epoxidovým práškem i smaltováním. Vznikly provozy na výrobu hydrantů a  uzavíracích klapek. Také vzniklo evropské logistické centrum - sklad a expedice na evropské úrovni. Dodávané výrobky jsou opatřeny těžkou antikorozní úpravou dle GSK. Sortiment výrobků je široký, od navrtávacích pasů, přes šoupátka a klapky až k hydrantům pro pitnou vodu. JMA vyrábí i řadu armatur pro odpadní vodu, průmysl a plyn. Většina zaměstnanců společnosti pracuje v oboru mnoho let a zná potřeby vodáren, plynáren a stavebních firem.

SEVAK, a.s.

JMA je dlhodobým partnerom Sevak a.s. Služby a produkty JMA spĺňajú požiadavky na kvalitu a spoločnosť patrí medzi top výrobcov vadárenských armatúr pre slovenský trh. Napriek tomu, že naša spoločnosť používa armatúry tiež od iných dodávateľov, takmer bez výnimky používame od JMA / VAG navrtávacej pasy pre potrubie z tvárnej liatiny, uzatváracie klapky s elektropohony, regulačné armatúry a plunžrové ventily. Jednou z veľkých výhod je, že medzi nami a JMA a jej zástupcami nie je žiadna jazyková bariéra.

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s.

Jihomoravská armaturka je tradičním a spolehlivým dodavatelem Vodovodů a kanalizací Hodonín, a.s. Dlouholeté provozní zkušenosti montérů, mistrů a dalších technických pracovníků s výrobky JMA jsou dokladem vysoké kvality a spolehlivosti dodávaného sortimentu. Pro armaturku je typická vysoká úroveň komunikace se zákazníkem, výborná prezentace výrobního programu a flexibilita.

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Spoločnosť Jihomoravská armaturka spol. s r.o. je pre našu vodárenskú spoločnosť dlhé roky stabilným partnerom v segmente vodárenských armatúr. K spoločnosti máme aj z historického hľadiska vrelý vzťah, nakoľko jej predchodca Armatúrka Hodonín (SIGMA Hodonín) bol dlhé roky prakticky monopolným dodávateľom vodárenských armatúr na našom trhu. Spoločnosť hodnotíme aj ako progresívneho dodávateľa, ktorý sa sústavne snaží zlepšovať a inovovať svoj výrobný sortiment. Z hľadiska personálnej spolupráce sú jej zástupcovia na vysokej odbornej a technickej úrovni.

VA TECH WABAG Brno spol. s r.o.

Naše společnost VA TECH WABAG Brno spol. s r.o. spolupracuje na dodávkách armatur pro naše projekty pro oblast úpraven pitných vod a čištíren odpadních vod se společností JMA. S přihlédnutím na tuto dlouhodobou spolupráci hodnotíme vysokou kvalitu dodávaných výrobků, termíny dodání a přístup z hlediska technické podpory při realizaci projektové dokumentace.

Co napsali o skupině VAG

Boniter srl

Naše stavební společnost získala v roce 2013 projekt v Saudské Arábii v regionu Medinah. Vybrali jsme si pro spolupráci společnost VAG kvůli jejich dobrému jménu v regionu, a také protože víme, že jde o spolehlivou firmu, která nejen výrábí dobré armatury, ale také poskytuje technickou podporu, je-li třeba. Pokud budou další příležitosti, budeme s VAG velmi rádi opět spolupracovat.

Saigon Water Cooperation

Již mnoho let věří Saigon Water Cooperation – Sawaco v kvalitu armatur, které VAG dodává. Kdykoliv potřebujeme pro náš vodovodní systém koupit armatury, VAG je vždy první volbou. Jsme velmi spokojeni jak s kvalitou výrobků, tak se službou péče o zákazníky ve Vaší společnosti.

Zaprvé chceme zmínit kvalitu výrobků. Nabídka VAG armatur je pestrá a neustále se vyvíjí tak, aby vyhovovaly vysokým požadavkům zákazníků. Výrobky jsou vždy v souladu s mezinárodními normami. Kvalita zboží je stále zaručena i při dodávce do Vietnamu.

Další je služba péče o zákazníky.  To je velmi důležitý faktor. Vnímáme tento bod jako předpoklad pro dlouhodobou spolupráci s VAG.  Služba začíná objednávkou a končí smlouvou. Všechny kroky jsou velmi rychle a efektivně vyřešeny. Záruční politika je velmi dobrá. Dalším plusem pro Vaši firmu je, že zákaznické centrum nás vždy nadšeně podporuje. Jsou velmi nápomocni.
Jsme velmi spokojeni nejen s kvalitou produktů, ale i se službami, které Vaše společnost nabízí. Těšíme se na další prohlubování naší dlouhodobé spolupráce.

Další reference

Podívejte se na další názory zákazníků z celého světa.

VAG-Armaturen GmbH

Adresa

VAG s.r.o.
Lipová alej 3087/1
69501 Hodonín
Česká republika
+420 518 318 111 Napsat e-mail