<Orientace ve VAG produktech> aneb jak rychle najít správný výrobek
Pro výběr požadovaných armatur slouží filtry v levé části obrazovky. Pro jejich snadnější pochopení a orientaci ve výrobcích jsme pro Vás vytvořili stručný návod, který Vám pomůže rychle a snadno najít přesně to, co potřebujete! Jak používat vyhledávací filtryNíže naleznete stručné informace o výrobku. Vedle Obecných informací je v pravé části obrazovky karta, která nabízí ke stažení doplňkové soubory (kat. listy, výkresy a pod.) a příslušenství daného výrobku.
ALKA Kulový kohout pro cisternové vozy
Uzavírací obousměrný přírubový kulový kohout s dorazy v koncových polohách. Vhodný pro průmysl, elektrárny a technologie úpravy vod.
BAIO® B-kus
Tvarovka s nátrubkem a hrdlem pro připojení hydrantu přímo na potrubí. Vhodná pro použití v rozvodech vody.
BAIO® BETA® 200 Měkkotěsnicí šoupátko hrdlo - hrdlo
Měkkotěsnicí šoupátko s nestoupajícím vřetenem a hrdly v konstrukční úpravě pro BAIO®plus Systém. Vhodné pro rozvody vody a průmysl.
BAIO® BETA® 200 Měkkotěsnicí šoupátko hrdlo - nátrubek
Měkkotěsnicí šoupátko s nestoupajícím vřetenem a hrdlem a nátrubkem v konstrukční úpravě pro BAIO®plus Systém. Vhodné pro rozvody vody a průmysl.
BAIO® BETA® 200 Měkkotěsnicí šoupátko příruba - nátrubek
Měkkotěsnicí šoupátko s nestoupajícím vřetenem pro spojení přírubového potrubí a potrubí v konstrukční úpravě BAIO®plus Systém. Vhodné pro rozvody vody a průmysl.
BAIO® BEV Od- a zavzdušňovací souprava pro zakopání do země
Souprava v konstrukční úpravě BAIO®plus Systém pro odvětrání nad úrovní terénu nebo pod speciální BEV Poklop vybavená samočinným jednokomorovým DUOJET® Od- a zavzdušňovacím ventilem pro velkokapacitní od- a zavzdušňování. Vhodná pro rozvody vody a průmysl.
BAIO® EMS-kus
Tvarovka s nátrubkem na jedné straně a konektorovým hrdlem UNION na straně druhé. Pro rekonstrukce a dodatečné rozšíření potrubních rozvodů. Vhodná pro použití v rozvodech vody.
BAIO® EN-kus
Tvarovka s přírubou a hrdlem pro připojení přírubového hydrantu stejného nebo jiného DN a montáž až tří domovních přípojek. Vhodná pro použití v rozvodech vody.
Stránka 1 od 15
Close icon
Pro otevření tohoto dokumentu musíte být přihlášeni!
Přihlásit se

Přihlášení k www.vag-armaturka.cz

Pro přihlášení je nutné zadat uživatelské jméno (e-mail) a heslo:

 

Zapomněli jste heslo?

Registrujte se k získání veškerých souborů ke stažení

Zapomněli jste svoje heslo? Klikněte na tento odkaz: Zapomenuté heslo
Poptávka U Hydrantů prosím nezapomeňte specifikovat požadovanou tloušťku povrstvení. Pro odeslání poptávky musíte být přihlášeni!
Ajax loading icon Čekejte prosím. Načítají se data!