Úprava vody

JMA je jako člen skupiny VAG se svým širokým portfoliem výrobků a mezinárodní servisní službou jedním z předních světových poskytovatelů komplexních řešení v oblasti úpravy vody. Přejít k výrobkům

Úprava vody

Úpravou vody se rozumí fyzické, chemické a biologické procesy, odvíjející se od složení surové vody, která je upravována. V úpravnách pitné vody, filtračních zařízeních, odsolovnách mořské vody nebo v čerpacích stanicích. Tam všude armatury regulují tlak a průtok, cíleně uzavírají a chrání čerpadla i potrubí. Zatímco pro spotřebitele je pitná voda samozřejmostí, my o složitosti procesů a požadavků na kvalitu pitné vody dobře víme.

Užitek z našich zkušeností v oblasti úpravy vody můžete mít i Vy. Nabízíme odborné poradenství ohledně použitého materiálu, konstrukce nebo pohonu. Ve VAG najdete inovativní a prověřená řešení. Řešení, která jsou do všech detailů prověřená samotnou praxí. RIKO® Plunžrové ventily plní svou regulační funkci s absolutní spolehlivostí, vykonávají přes 450 tisíc cyklů bez jakékoli funkční poruchy. Do oblasti odsolování mořské vody dodáváme armatury, jejichž součásti přicházející do styku s mořskou vodou jsou buď povrstvené pryží, nebo jsou kompletně vyrobeny z korozivzdorné oceli.

References

VAG Valves in Prague Zoo

As a result of the perishing of more than a hundred animals and wide-scale destruction to the buildings at the zoo in Prague during the worst flood in centuries in 2000, the animal enclosures had to be reconstructed and restructured.

 

Water treatment plant Yangtze

At the beginning of March 2009, the renovation project took place in the first pump station of the Yangtze raw water treatment plant, which is part of Shanghai Chengtou Raw Water Co., Ltd.

Water Treatment for Tarnów

In December 2009, the plant started up for the use of the water treatment plant and is located in Zbylitowska Góra, supplying the Tarnów urbanized area with drinking water. Energotechnika –Projekt turned into the general designer of investment.

VAG armatury v úpravnách vody

Denně činíte rozhodnutí ohledně kvalitativních požadavků závodu, který musí být dlouhodobě profitabilní. Naše zkušenosti ukazují, že se kvalita vyplatí. V odkalovacích procesech ZETA® Nožové šoupátko vítězí díky širokému těsnění s přesným uzavíráním. EROX®plus Vřetenové šoupátko exceluje díky výjimečně uživatelsky přátelskému ovládání a jednoduché montáži. Špičková kvalita užitých materiálů dělá EKO®plus Měkkotěsnicí šoupátko vysoce korozivzdorné a bez nutnosti údržby. Skupina VAG je světový lídr pro řešení v oblastech úpravy vody. Představuje portfolio výrobků pokrývající prakticky jakoukoli oblast užití a navíc i celosvětový servis. Ať už je Váš požadavek jakýkoli – i rozsáhlé projekty jsme schopni splnit a realizovat během krátké doby. 

Přejít k výrobkům

Potřebujete naši pomoc? Velmi rádi Vám pomůžeme!